Dźwigi, żurawie samojezdne w woj. świętokrzyskim od 2000 roku

Istniejemy na rynku od 2000 roku. Nasza firma świadczy usługi w zakresie wynajmu samojezdnych żurawi samochodowych o udźwigu od 10 do 100t, koparko - ładowarki oraz ładowarki w obrębie miast: Starachowice i Ostrowiec Świętokrzyski i Skarżysko-Kamienna. Pomagamy także w doradztwie technicznym w zakresie doboru sprzętu oraz technologii robót dźwigiem. Usługi przez nas świadczone dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Naszą firmę cechuje ponadto duża elastyczność, solidność, terminowe wykonywanie zleconych prac, jak również przystępna i konkurencyjna cena świadczonych usług. Chcemy sukcesywnie rozwijac nasze przedsiębiorstwo i poszerzać ofertę świadczonych usług dla naszych stałych oraz przyszłych klientów. Dowodem na to jest nasz park maszynowy, który stale się powiększa (głównie w dźwigi).

Elastyczność

Indywidualna oferta

Solidność

Gwarancja jakości

Terminowość

Ustalony termin

Cena

Konkurencyjność

Są Państwo zainteresowani współpracą z nami?

10 - 100 tonProfesjonlane maszyny oraz doświadczenie

Nasze dźwigi i sprzęt sprostają nawet najbardziej wymagajacym pracom, dzięki czemu każdy klient będzie zadowolony z naszych usług. Dowodem tego jest powiększająca się stale grupa naszych klientów.

Oferta